Tolunay Kafkas yeni patron

Tolunay Kafkas yeni patron
Pazartesi 28.01.2013

Güneş'in istifasının ardından yönetim hemen Tolunay Kafkas ile temas kurdu. Gece Trabzon'a giden tecrübeli hoca ile bugün imzalar atılacak

Elazıspor'a yenilerek son haftalardaki kayıplarına bir yenisini daha ekleyen Trabzonspor'da ortalık toz duman oldu. Karşılaşma sonrası teknik direktör Şenol Güneş "Kan değişikliğine ihtiyaç var" diyerek istifa ettiğini açıkladı. Güneş'in istifasının başkan Sadri Şener tarafından kabul edilmesinin ardından, Türkiye ligini ve Trabzonspor'u yakından tanıması nedeniyle Tolunay Kafkas ile hemen temasa geçildi. İlk görüşmelerin son derece olumlu geçmesinin ardından Kafkas gece yarısı Trabzon'a gitti. A Haber'e konuşan başkan Sadri Şener de "Ben de yarın (bugün Trabzon'a gidiyorum. Tolunay Kafkas ile imzaları atacağız" açıklamasını yaptı.

G.ANTEPSPOR'U 4. YAPMIŞTI
Son detayların görüşülmesinden sonra bugün Tolunay Kafkas'ın imza atarak bordo-mavili takımın başına geçeceği ve idmana çıkacağı belirtildi. En son Gaziantepspor'da teknik adamlık yapan Kafkas, Gaziantepspor'u 2010-2011 sezonunda 4. yaparak büyük bir başarıya imza atmıştı. Ama 2011-12'de aldığı kötü sonuçlar nedeniyle istifa eden Kafkas, 26 Ekim 2011 tarihinde şu anda Eskişehir'de görev yapan Ersun Yanal'ın yerine TFF Gelişim Direktörlüğü'ne getirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN