3. kez izin istedi, verdim

3. kez izin istedi, verdim
Salı 29.01.2013

"Şenol Güneş, 1-2 defa daha izin istedi. 'Mücadeleyi devam ettir' dedik. Artık ihtimallere bırakamazdık. O da bu psikolojideydi"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Tolunay Kafkas ile yaptığı görüşmenin ardından basın toplantısı düzenledi. Şener, Şenol Güneş'in istifasını kabul etme nedenini şu sözlerle açıkladı: "Puan olarak oldukça gerilerde kaldık. Dün yenilmememiz gereken bir takıma yenildik. Hocamız beni telefonla arayarak bir kan değişikliği olması gerektiğini söyledi ve izin istedi. Ben de o izni kendisine verdim, vermek de mecburiyetindeydim. Çünkü bir iki defa daha aynı konu olmuştu. O zaman yine 'mücadeleyi devam ettir' dedik. Artık 2. devre başladığından, ihtimallere bırakacak durumumuz yoktu. Kendisi de o psikoloji içindeydi."

KAFKAS AKLIMDAYDI
Şener, Kafkas ile jet anlaşmayı ise şöyle savundu: "Güneş'in ardından B planım olmalıydı. O da aklımda böyle bir şey olursa diye Tolunay ismi. Hemen gündeme koydum ki 'hoca kim olacak' boşluğu olmasın. Perşembe günü de Eskişehir'le maçımız var. Düşünmeye gün yoktu."

GÜNEŞ'E HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
Takıma verdiği katkılardan dolayı Şenol Güneş'e teşekkür eden Sadri Şener, "Bu kulüp her zaman onların kulübüdür. Belki de benden daha çok onların kulübüdür. Fakat bazen spor işinde görev değişikleri vardır. Bu başkanlık için de böyledir. Bundan sonra onlara mutluluk, Tolunay hocaya başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

HOCAYA SORMADAN OYUNCU ALDIM!
Sadri Şener, Şenol hocaya sormadan başka hocalara danışarak transfer yaptığını itiraf ederek, "Bu bir ekip işi" dedi. İzleme Komitesi'nin lağvedildiğini açıklayan Şener, "Futbolcuların başarısızlıkta payı yüzde 85'tir. Takımda sosyalleşme sıkıntısı var. Hocalardan biri barbeküye çağırıyor. 10 kişiden 3'ü gidiyor" diye konuştu
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN