Biz düzelteceğiz

Biz düzelteceğiz
Salı 29.01.2013

Çalışacak teknik direktör kalmayınca kaptan Tolga dün sabah oyuncularla saha içinde bir toplantı yaptı, toparlanma sözü aldı

Şenol Güneş'in ani istifası bordo-mavili futbolcuları da şok ederken, dün ilginç görüntüler ortaya çıktı. Sabah idmanı için tesislere gelen oyuncu, masör ve malzemeciler eşofmanlarını giyip sahaya çıktılar. Ancak yardımcı hocaların da görevlerini bıraktığını ve idmanın iptal edildiğini öğrendiler. Şaşkınlık yaşayan futbolcular çalışacak hoca kalmayınca, kaptan Tolga önderliğinde saha ortasında bir toplantı yaptı. Toplantıda olumsuz gidişin nasıl düzeleceği konuşuldu ve toparlanma sözü verildi.

TARAFTARLA KARŞILIKLI TEZAHÜRAT
Futbolcular daha sonra el ele tribüne giderek destek için tesislere gelen bordo-mavili taraftarları selamladılar. Bu sırada karşılıklı sloganlar atıldı. Kaptan Tolga, taraftarlara hitaben bir konuşma yaparak, "Hepimiz Trabzonspor'un bu durumu hak etmediğinin bilincindeyiz. Bir an önce toparlanmamız gerektiğini biliyoruz. Buraya kadar gelerek bize destek vermeniz büyük anlam taşıyor. Hepimiz Trabzonsporluyuz ve bu gidişata dur demeliyiz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN