Kafkas imzaladı

Kafkas imzaladı
Çarşamba 30.01.2013

Trabzonspor'un yeni hocası Tolunay Kafkas, "Şenol hocadan devraldığımız mirası layık olduğu yere taşıyacağız" dedi

Trabzonspor, Şenol Güneş'in görevden ayrılmasının ardından anlaşmaya vardığı teknik direktör Tolunay Kafkas ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde kulüp başkanı Sadri Şener'in de hazır bulunduğu imza töreninde, Kafkas ile 3.5 yıllık sözleşme yapıldı. Başkan Şener, görevden ayrılan Şenol Güneş ve ekibine teşekkür ederken yeni teknik direktör Kafkas'a başarı diledi. Tolunay Kafkas ise, basın toplantısında "Karşınıza bu anlamlı törende çıkmaktan dolayı mutluyum, gururluyum ve ayrı bir heyecan duyuyorum. Formasını terlettiğim kulübe teknik direktör olarak dönmek mutluluk verici" dedi.

75'LERiN, 96'LARIN RUHUNU GERi GETiRECEĞiZ
Hayatında her zaman iddialı biri olduğunu kaydeden Kafkas, "Yürüyen bir sistemi devralmak hele de böylesi büyük bir camiada çok kolay değildir. Bu koltuğa benim de hocalığımı yapan Şenol Güneş'ten sonra oturmak acı veriyor. Bu mirası layık olduğu yere taşıyacağız" diye konuştu. Trabzon için, "Burası benim için bir kimlik, aşk, bir sevgi, bir tutku, bir kavga, bir şiir" diyen Kafkas, "75'lerin, 96'ların, 2010'ların ruhunu yeniden geri getirmeye çalışacağız" ifadesini kullandı.

NİKAHINDA ŞAHİDİ BENDİM
Başkan Sadri Şener, imza töreninde "Ben Tolunay'ın nikahında da şahidiydim. Şimdi hocalığına imza atıyoruz. İnşallah başarılı olur" dedi. Şener, Kafkas'ın jet hızıyla göreve gelişiyle ilgili soruya ise "Büyük kulüplerin A, B ve C planları olmalı" diyerek yanıt verdi.

Cevat KOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN