Web Sürümüne Geç

Akyazı endişesi

Akyazı endişesi
Perşembe 31.01.2013

Başkan Şener, Akyazı Projesi ile ilgili ihale sürecinin 14 Şubat'ta başlayacağını belirtip, "Örnekleri var. İhale o işi kaldırabilecek şirketlere verilmeli" dedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, camianın büyük hayali Akyazı Stadyumu'nun ihale sürecine yönelik uyarılarda bulundu, stadyum inşaatının bu işi hakkıyla yapabilecek bir firmaya verilmesini umduğunu ifade etti. Yaklaşık 5 yıl önce camianın gündemine giren Akyazı Projesi ile ilgili ihale sürecinin 14 Şubat'ta başlayacağının ve 2 ayda tamamlanancağının açıklanmasının ardından konuyla ilgili bir açıklama yapan Şener, "Akyazı, Trabzon'un en büyük hayali. Ancak bazı sebeplerden dolayı gecikti" ifadesini kullandı.

MERSiN VE BURSA ÖRNEĞi
Akyazı'dan umudunu kesmediğini belirten Şener, "Yüksek mühendis olmam ve müteahhitlikle uğraşmam nedeniyle süreçle ilgili bazı uyarılarda bulunmak istiyorum. İhalenin sonucunda camiamızın büyük hayali olan Akyazı Stadyumu ve Spor Kompleksi'nin inşaatını hakkıyla becerecek bir firmanın işi alması benim için önemli. Mersin'de yüklenici firma işi bıraktı, Limak devreye girdi. Bursa'daki firma da battı. Yeni firma aranıyor. Ekonomik yapısı iyi olan firmaların seçilmesini arzu ediyorum" dedi.

SADRİ ŞENER, SAVCILIKTA İFADE VERDİ
Sadri Şener, Fenerbahçeli Avukatlar Derneği'nin hakkında yaptığı suç duyurusu nedeniyle Trabzon'da savcıya ifade verdi. Yaklaşık yarım saat adliyede kalan Şener, "Şike soruşturması başladığı günden itibaren böyle işlerle uğraşıyoruz" açıklamasında bulundu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN