Tolunay Kafkas'tan sıkı yönetim

Tolunay Kafkas'tan sıkı yönetim
Cumartesi 02.02.2013

Trabzonspor'un yeni hocası, Eskişehirspor yenilgisinin ardından tesislerde adeta sıkıyönetim ilan etti. Bordo-mavili takım Gaziantep maçı öncesi iki günlük kampa girdi

Trabzonspor'da Tolunay Kafkas fırtınası esmeye başladı... Ziraat Türkiye Kupası'nda Eskişehirspor karşısında alınan 1-0'lık yenilginin ardından ipleri eline alan Tolunay Kafkas, uzun bir aradan sonra maç öncesi kamp geleneğini yeniden başlattı. Bordo-mavili takımın başında çıktığı ilk karşılaşmada yenilgiyle tanışan genç teknik adamın, hem oyuncuları yakından tanımak hem de kötü sonuçlarla bozulan moralleri yerine getirmek için böyle bir uygulamaya gitme kararı aldığı öğrenildi. Dün gece geç saatlerde Eskişehir deplasmanından dönen futbolcularına 12 saat dinlenme süresi veren Kafkas, dün saat 15.00'te antrenman için tesislere gelen oyuncuları kampa aldı. Trabzonspor'un, yarın sahasında Gaziantep ile oynayacağı lig maçına kadar tesislerde kamp yapmaya devam edeceği öğrenildi.

OYUNCULARLA BiRE BiR GÖRÜŞÜYOR

Bozulan moralleri düzeltmek ve futbolcularına yeniden güven aşılamak için sık sık öğrencileriyle bire bir görüşmeler yapan Kafkas'ın Gaziantepspor maçının mutlaka kazanılması gerektiğini vurguladığı öğrenildi. Ligde henüz her şeyin bitmediğinin altını çizen genç teknik adam, "Alınan olumsuz sonuçların telafisi mümkün. Önümüzde daha 15 hafta ve toplanacak 45 puan var. Gaziantepspor bizim için yeni bir başlangıç olarak" diyerek oyuncularını motive etmeye çalıştı. Teknik direktör Tolunay Kafkas'ın uygulatmayı planladığı yeni oyun sistemiyle ilgili de futbolcularını bilgilendirdiği ve antrenmanlarda uygulamayla bu planlarını anlattığı vurgulandı.

Cevat KOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN