Çok daha iyi olacağız

Çok daha iyi olacağız
Pazartesi 04.02.2013

"İlk 10 dakikada bize yakışmayacak pozisyonlar verdik. Sıkı çalışacağız, Sivas karşılaşması önemli. Türkiye Kupası'nı Trabzon'a getirmek istiyoruz"

Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Gaziantepspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. İlk 10 dakikada kendilerinder beklenmeyecek pozisyonlar verdiklerini belirten Kafkas, "Zamana ihtiyacımız var. Çok çalışmamız lazım. Daha iyi olacağımızı düşünüyorum" dedi. Şehir ve taraftarın bir bütün olduğunu dile getiren genç hoca şöyle konuştu: "Trabzonspor kulübü ile iyi uyuşuyoruz. Bir kan uyuşması var. 5 yıl burada forma giydim, bir gün bana kötü bir harekette bulunulmadı. Bu şehrin bende büyük yeri var. Başarılı olmak zorundayız."

KOLAY KOLAY MAÇ KAYBETMEYECEĞİZ
maça kendi içinde baktıklarını ifade eden Kafkas, "Önümüzde ligde oynayacağımız Sivasspor karşılaşması var. Artık maç maç bakacağız. Bir bütün olarak karşılaşmalara hazırlanırsak her şey çok daha coşkulu olacak" şeklinde konuştu. Trabzonspor'da oynadığı yıllarda saha avantajını iyi kullandıklarını ve kolay kolay maç kaybetmediklerini belirten Kafkas, taraftarların desteğiyle yine baskılı bir Trabzonspor yaratmak istediklerini söyledi. Tolunay Kafkas, Türkiye Kupası'na çok büyük önem verdiklerini, kupayı şehre getirmek için için çok çalışacaklarını belirtirken, taraftarlara büyük iş düştüğünü ifade etti.

ATEŞLE BARUT YAN YANA GELDİ
Trabzonspor taraftarı, Gaziantepspor mücadelesinde Avni Aker'i doldurdu. Teknik direktör Tolunay Kafkas'ın imza töreninde bordo-mavililere seslenirken söylediği, "Ateşle barut yan yana geldi. Patlamaya hazır olsunlar" sözlerini taraftarlar pankart haline getirdi. Deniz tarafındaki kale arkası tribününe "Patlamaya hazırız, savaşı başlat" pankartı dikkat çekti. Bordo-mavililer, peş
peşe gelen gollerle ise büyük coşku yaşadı.

EN BAŞARILI SEZONU 2010-11'DE ANTEP'TE
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas kariyerinin en başarılı sezonunu 2010-11'de Gaziantepspor'da geçirmişti. Kafkas, 34 maç sonunda topladığı 59 puanla ligi 4. sırada tamamlamıştı. Genç hocanın Antep'i 44 gol atarken, kalesinde ise 33 gol görmüştü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN