Olcan döktürdü

Olcan döktürdü
Pazartesi 04.02.2013

Trabzonspor'da uzun süredir vasat bir performans sergileyen Olcan Adın, eski takımı Gaziantep'e patladı. Yıldız futbolcu, üç golün mimarı oldu

Bordo-mavili takımın, geçtiğimiz sezon devre arasında Gaziantepspor'dan transfer ettiği Olcan Adın, uzun süredir eleştirilen performansını, eski takımına karşı yeniden doruğa çıkardı. Şenol Güneş döneminde olduğu gibi yine sol açıkta görev yapan tecrübeli futbolcu, iki golün asistini yaparak skora katkıda bulundu. 27 yaşındaki oyuncu, 20. dakikada Adrian'ın attığı gol öncesinde şut atan Alanzinho'ya çok şık bir pas çıkardı. Olcan, 46. dakikada Alanzinho'nun attığı golün de asistini yaptı. 5 dakika sonra yine sahneye çıkan yıldız oyuncu bu kez Gustavo Colman'a gol pası verdi ve Karadeniz temsilcisinin attığı ilk üç golün mimarı oldu.

ESKİ TAKIMINA KARŞI AÇILDI
Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Olcan, "Gaziantepspor, kariyerim açısından çok önemli bir kulüp. Buralara gelmemde emeği olan bir camia. Bu nedenle heyecanlıydım. Ama bizim de bir çıkış yakalamamız gerekiyordu. Kazandığımız için çok mutluyum" diye konuştu.

2 ASiSTLE SÜSLEDi
Adrian'ın golünde pozisyonu yaratan pası atan Olcan, 46'da Alanzinho ve 51'de Gustavo Colman'ın attığı gollerin de asistini yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN