Güneş efsane Kafkas enerjik

Güneş efsane Kafkas enerjik
Perşembe 07.02.2013

Emre Güral, Şenol Güneş'in gidişine üzüldüklerini belirtirken, "Tolunay hoca takıma yeni bir hava getirdi" diye konuştu

Trabzonspor'un genç golcüsü Emre Güral, bordo-mavili takımın dergisinin şubat sayısının konuğu oldu. Güral, teknik heyette yaşanan değişimi değerlendirirken, "Futbolun doğasında var bu. Takım başarısız olunca bütün oyuncuları atamayacağınıza göre teknik heyet değişir. Şenol Hoca bize yardımcı olmak için bırakmaya karar verdi. Böyle olsun istemezdik. Trabzon'un yaşayan bir efsanesi o. Tolunay Hoca da iyi bir teknik adam. Takıma yeni bir hava getirecektir. Daha hareketli, daha genç. Biz de bu yeni hava ile iyi sonuçlar alıp yukarı çıkmak istiyoruz" yorumunu yaptı.

YÜZDE YÜZ TAKIM OLAMADIK
Takımda bu sezon istikrar sorunu olduğunu belirten Emre, "Çok oyuncu var. Rekabet yüksek. Karar vermek o kadar kolay değil. Bazı oyuncular kadroya giremiyor. Motivasyonu ve verimi düşüyor.Yüzde yüz takım olamadık" ifadesini kullandı. Ligdeki durumun kendilerine yakışmadığını kaydeden Emre, "Trabzonspor dediğinizde ilk üç içinde olmak zo-run-da! Takım olduğumuzda yüzde yüz eminim ki yine yukarıda olacağız" diye konuştu.

RONALDO'YU ÖRNEK ALIYOR
Emre Güral, beğendiği futbolcuların Cristiano Ronaldo ve Falcao olduğunu vurgulayarak, "Ronaldo'ya benzetiliyorum. Ama ben kendimim. Hedeflerim Real Madrid'de oynamak ve A Milli Takım ile Dünya Kupası'nı kazanmak. Günü geldiğinde bunu başaracağıma inanıyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN