Dönüm maçımız

Dönüm maçımız
Perşembe 14.02.2013

Ligdeki konumlarının canlarını acıttığını belirten Serkan: F.Bahçe maçı kötü gidişe 'dur' deme zamanı. Kazanırsak çok şey kazanırız

Fırtına'nın tecrübeli oyuncusu Serkan Balcı, Fenerbahçe maçı öncesi taraftarlara sağduyu çağrısı yaptı. Dünkü antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serkan Balcı, "Bizim için kötü gidişatımıza dur deme zamanı. Fenerbahçe maçı büyük maç. Kazandığımız takdirde çok şey kazanacağımızı düşünüyorum" dedi. Ligde bulundukları konumu takımın ve taraftarlarının hak etmediğini kaydeden Serkan sözlerini şöyle sürdürdü:

KÖTÜ TEZAHÜRAT ZARAR VERİR
"Bunun için herkesten özür diliyoruz. İnşallah en yakın zamanda bunu düzelteceğiz. Taraftarlarımızdan bizi gerçekten desteklemelerini istiyoruz. Yaşanmış olaylar var geçmişte. Alevli ve kötü şekilde tezahürat yapmalarını istemiyorum. Çünkü Trabzonspor zarar görüyor bundan. Sağduyulu olmalarını istiyoruz."

ÖNCE BİZ SAVAŞALIM
"Bizim önce sahada her şeyi yapmamız lazım. Hakemleri sonra konuşuruz" Serkan, kaptan Tolga'nın hakemlerin aleyhlerine etkin rol oynadığı yönündeki sözleri için de, "Bizim önce kendi içimizdeki mücadele gücümüzü arttırmamız lazım. Sahada her şeyi yapmamız lazım. Sonra hakemleri konuşmalıyız. Çünkü bulunduğumuz konum canımızı acıtıyor. İnşallah F.Bahçe maçıyla bir çıkış yakalarız" yorumunu yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN