Trabzon'un First Lady'si

Cumartesi 16.02.2013

Takım ruhunu güçlendirmek isteyen Tolunay Kafkas, Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan'ı model alıp, eşi Oya Kafkas'ı devreye soktu

Trabzonspor'da futbolcular arasındaki takım ruhunu geliştirmek için futbolcu eşlerinin de iyi anlaşması gerektiğini düşünen teknik direktör Tolunay Kafkas, bu yeni sistem için eşi Oya Kafkas'ı devreye soktu. Sevgililer günü nedeniyle önceki gün futbolcuları ve eşlerini öğle yemeğinde bir araya getiren Kafkas çifti, bu yeni çalışmada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı örnek aldı. Bilindiği gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde valiler ile görüşürken, eşi Emine Erdoğan ise vali eşleriyle bir araya gelmiş ve teröre karşı anaların tek ses olması gerektiğini dile getirmişti.

İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYOR
Bu sistemden yola çıkan Tolunay Kafkas, saha içinde oyuncularını motive etmeye çalışırken, iyi derecede İngilizce bilen ve Bilkent Üniversitesi mezunu olan eşi Oya Kafkas ise, futbolcuların eş ve kız arkadaşları ile sık sık bir araya gelecek. Oya Kafkas, bu kapsamda ayda bir kez yemek, kahve, eğlence gibi etkinlikler düzenleyecek.

Cevat KOL

Etiketler Trabzonspor, Oya Kafkas
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN