Kongre sesleri

Kongre sesleri
Salı 19.02.2013

Taraftarın maçtan sonra istifaya davet ettiği Sadri Şener'e, eski yöneticiler de 'artık bırak' çağrısı yaptı. Hayrettin Hacısalihoğlu, “Hemen gitmeliler” derken, Metin Atasoy “Şener daha fazla zarar vermeden bırakmalı” diye konuştu. Mayıs ayında Olağanüstü Kongre olabilir.

Trabzonspor'da kongre sesleri... Takımdaki kötü gidişat sonrası son umut olarak bakılan Fenerbahçe derbisinin de 3-0 kaybedilmesi bordo-mavili camiada sabırları taşırdı. Taraftarların, Avni Aker'de maç sonunda "istifa" tezahüratı yaptığı başkan Sadri Şener'e, eski başkan ve yöneticilerden de "Artık bırak" çağrısı geldi. Eski başkanlardan Atay Aktuğ, "Gördük ki hoca değişimi pek faydalı olmadı. Sadri başkan 'Kulübü gençlere bırakmak gerekir' demişti. Bunun zamanı geldi. Acele etmeden, panik yapmadan devretmeli. Yeni yönetim oluşmalı. Bir kan değişikliği şart olmuştur" açıklamasını yaptı. Şener yönetiminden istifa eden eski asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ise daha sert konuşarak, "Hemen gitmeliler. Kim gelirse gelsin bunlardan daha toparlayıcı olur" dedi.

KİMSEYE BU KREDİ VERİLMEDİ

Eski yönetici ve başkan adayı Metin Atasoy da, "Kulüp saha sonuçları açısından sürünüyor. Borç elektrik sayacı gibi her gün artıyor. Bundan önceki başkanların hiçbirinin bu kadar kredisi olmadı. Şener daha fazla zarar vermeden bırakmalı" diye konuştu. Yönetimin Trabzon kanadının mayısta Olağanüstü Kongre yapılmasını istediği öğrenildi. Başkan Şener'in ise aralıktaki normal kongreye kadar görevde kalma eğiliminde olduğu belirtiliyor.

YILDIRIM BURAYA GELEMEMELİ
Eski futbolculardan Serdar Bali ise farklı bir noktaya dikkat çekerek, "Bülent Yıldırım gibi isimler buraya gelmemeli. Golü vermediğinde kulübe dahil hakkını aramalı. İki yıl önce aynı durumda G.Saray vardı. Panik yapmamalıyız" görüşünü dile getirdi.

Cevat KOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN