Web Sürümüne Geç

Başkan bunları haketmiyor

Başkan bunları haketmiyor
Çarşamba 20.02.2013

Trabzonspor Teknik direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe maçıyla ilgili değerlendirmede bulunurken, "Büyük bir camia olarak bu tip yenilgilere alışık değiliz. Bu işin altından kalkacağız" diye konuştu

Trabzonspor'da teknik direktör Tolunay Kafkas, Sadri Şener'in, gösterilen tepkileri hak etmediğini söyledi. Kafkas, Şener'in Fenerbahçe maçında stadı terk etmesiyle ilgili olarak, "Başkan Şener stattan ayrıldıysa çok üzülürüm. Başkanımız duygusaldır. Çok değerli bir başkandır. Bunları hak etmiyor. Trabzonspor bu tip yenilgilere alışık değil. Bu kulüp için kendime binbir kere yazık ederim, problem değil. Bu işin altından ya kalkacağım, ya kalkacağım. Kimsenin gözünün yaşına bakmam. Gözümü budaktan esirgemem" dedi.

KUPAYI GETİRMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ
Sahada oyun olarak büyük sıkıntı yaşadıklarının altını çizen Tolunay Kafkas, "Mazeretlerin arkasına sığınan bir adam değilim. Fenerbahçe karşısında yediğimiz goller çok talihsizdi. Büyük takımların bu tip golleri yememesi lazım" diye konuştu. "Kazansak da kaybetsek de söylemlerimiz aynı" diyen Kafkas, ayrıca şunları söyledi: "Bu takımı getirebileceğim en iyi yere getirmek için uğraşacağım. Burada bir arıza var ki bana görevi verdiler. Tamir etmek için uğraşacağım. Taraftarlarımızın sakin ve sabırlı olmalarını istiyorum. Ligde yapabildiğimizin en iyisini yapacağız, Türkiye Kupası'nı getirmek için de elimizden gelen en iyi şekilde mücadele edeceğiz."

Cevat KOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN