Boşuna beklemeyin

Boşuna beklemeyin
Çarşamba 20.02.2013

Trabzonspor yönetim kurulu, dün bir açıklama yayınlayarak, "Seçimli genel kurul aralık ayında. Bunun dışındaki beklentiler kulübe zarar verecektir" ifadesini kullandı

Bordo-mavili kulüpte, Fenerbahçe yenilgisinden sonra yükselen "İstifa" seslerine yönetim kurulundan yanıt geldi. Yönetim kurulundan yapılan açıklamayla, başkan Sadri Şener'in istifasını isteyenlere bir anlamda "Boşuna beklemeyin" mesajı verildi. Açıklamada, "Alınan sonuçlar ve puan cetvelindeki durum haklı tedirginliklere yol açmaktadır. Yönetim kurulumuzun, kulübe yakışmayan bu gidişata son verilmesi için gerekeni yapacağından kimsenin şüphesi olmasın" denildi.

Takvim dorultusunda yapılacak
Açıklamada, yönetimin görevinin, herhangi bir olumsuzlukta kulübü yüzüstü bırakıp gitmek değil, aksine daha fazla efor sarf etmek olduğuna vurgu yapıldı. Merakla beklenen "Erken seçim olur mu?" sorusuna ise şu ifadelerle cevap verildi: "Kararlılığımız genel kurulumuzun takvim doğrultusunda gerçekleştirilmesi yönündedir. Bu dönem de 2013 yılının aralık ayıdır. Aksi yöndeki beklentiler ve söylemler zarar vermekten öteye geçmez."

Gitmek kaos yaratır
Yönetim, dünkü açıklamayı yayınlamadan önce bir toplantı yaptı. Sadri Şener'in bu toplantıda yöneticilerine, "Takımı bu halde bırakıp gitmemiz daha büyük kaos yaratır. Kafkas'a zaman verelim. İyi işler yapacağına inanıyorum. Biz de arkasında duralım" dediği öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN