Web Sürümüne Geç

Çocuklar inanmış

Çocuklar inanmış
Salı 26.02.2013

Yılmaz Büyükaydın: Mersin maçında oyuncuların inancını gördüm. Bu bizi iyi yerlere taşıyacak. Kupayı kazanarak, Avrupa'da olmak istiyoruz

Trabzonspor'un yeni futbol şube sorumlusu Yılmaz Büyükaydın, hedeflerinin Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak olduğunu söyledi. Mersin İdman Yurdu maçında son haftalara göre daha iyi oynadıklarını ve rakibe pozisyon vermediklerini hatırlatan Büyükaydın, "Maç öncesi ve sonrasında oyuncuların heyecanını ve inancını gördüm. Bu bizi iyi yerlere taşıyacaktır" dedi. Büyükaydın, kupada da MP Antalyaspor'u yenerek gruptan lider çıkmak istediklerini kaydetti.

YABANCILARIN HEPSİ MİLLİ
"Puan cetvelindeki olasılıklara bakmıyoruz. Kazanarak gruptan lider çıkmak istiyoruz" diyen Büyükaydın, "Kupa camiayı heyecanlandıracak önemli bir unsur. Avrupa kupalarına katılmak için de önemli. Kupayı kazanarak gelecek yıl da Avrupa'da olmayı amaçlıyoruz" ifadesini kullandı. Genç yönetici, takımdaki yabancı sayısı konusunda ise, "Devler Ligi'ne çağrıldığımızda hemen transfer yapmak zorundaydık. Yabancı sayımızın fazla olduğu doğru. Ama hepsi milli takımlarında oynuyor" diye konuştu.

HENRİQUE DAHA İYİ OLACAK
Mersin'de galibiyet golünü atan Henrique'yi de öven Büyükaydın, "İlk geldiğinde Benfica maçlarında çok iyi bir futbol ortaya koymuştu. Sonra sakatlık ve öz güven sorunu yaşadı. İlerleyen haftalarda takıma önemli katkı yapacağına inanıyorum" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN