Aykut'ta mutlu son

Aykut'ta mutlu son
Cuma 05.07.2013

Trabzon, Beşiktaş ve F.Bahçe’nin de istediği stoperi jet hızla renklerine bağladı. G.Birliği'nin başarılı savunma oyuncusunu Bolu kampından alıp, işadamı Ali Ağaoğlu'nun özel helikopteri ile İstanbul'a getiren bordo-mavililer, Aykut Demir için başkent ekibine 3 milyon euro bonservis ücreti ödeyecek

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nin başarılı savunma oyuncusu Aykut Demir transferinde sonunda mutlu sona ulaştı. Dün bu transfer harekatında adeta bir macera filmi gibi sahneler yaşandı. Trabzonsporlu yöneticiler, önce ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun özel helikopteri ile Bolu'nun Karacasu ilçesinde kamp yapan Gençlerbirliği'nin kaldığı otelin helikopter sahasına indiler. Ardından Aykut Demir de otele ait özel bir otomobille Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin helikopter pistine geldi. Bir süre otomobilde bekleyen Aykut, daha sonra bavullarla helikoptere bindi. Aykut'u helikopter pistinde Trabzonsporlu yöneticiler karşıladılar. Trabzonlu yöneticilerle sohbet eden Aykut Demir, ardından bordo-mavili yöneticilerin eşliğinde özel helikopter ile İstanbul'a uçtu. Milli futbolcu daha sonra Trabzon'a uçarak bordo mavili yöneticilerle masaya oturdu. Aykut'un 3 yıllık resmi sözleşmeye imza atarak Isparta-Davraz'daki kampa katılacağı belirtildi.

TARAFTARDAN SEVGİ SELİ

Aykut, Trabzon'da ellerinde meşaleler bulunan yaklaşık 50 kişilik Trabzonspor taraftarı tarafından karşılandı. Boynuna bordo-mavi atkı takılan Demir'e tezahüratlar yapıldı, sevgi gösterisinde bulunuldu. Aykut, "Trabzon'a adımımızı attık Allahın izniyle. Ben de Trabzonluyum, kanımın son damlasına kadar inşallah burada güzel hizmet vereceğim" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN