Akçay moral yükledi

Akçay moral yükledi
Salı 16.07.2013

Sabah idmanında öğrencileriyle kısa bir toplantı yapan teknik direktör Mustafa Akçay, "Sizlere güvenim sonsuz" mesajı verdi

Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, dünkü idman öncesi futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı. Derry City maçında formayı adaletli dağıtmak için çaba harcadığını belirten Mustafa Akçay, şöyle dedi: "İnşallah bir problem yaşamadan formayı adaletli bir biçimde dağıtacağım. Bu konuda Allah'a dua ediyorum. Derry City ile zorluk derecesi yüksek bir maç oynayacağız. Ama ben size inanıyorum" ifadesini kullandı. Tüm futbolcularına inandığını da vurgulayan Mustafa Akçay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüze transferde bazı isimler geliyor. Araştırıyorum hemen ve maçlarını izliyorum. İnanın beğenmiyorum. Hiçbiri sizden iyi değil. Bana kalsa belki Henrique ve Batuhan'a alternatif olması için bir tane forvet oyuncusu isteriz. Ama herkes iyi olduktan sonra kendi içimizden de bazı şeyleri tamamlarız. Bunları içimden gelerek söylüyorum."

Pozisyonları irdeledi
Bordo-mavili futbolcular, toplantıdan sonra yaklaşık bir saatlik kondisyon çalışması gerçekleştirdi. Daha sonra yapılan taktik antrenmanda ise Akçay, oyuncularından gol yollarında yakaladıkları pozisyonları değerlendirmelerini istedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN