Web Sürümüne Geç

  Türk devrimi yakın

  Türk devrimi yakın
  25 Kasım 2013, Pazartesi Güncelleme: 01:46

  İbrahim Hacıosmanoğlu: Anadolu devrimini yapıp Anadolu beyi unvanını alan Trabzonspor inanıyorum ki aynı inançla Avrupa'da Türk devrimini de gerçekleştirecektir

  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Akyazı Spor Yerleşkesi ile Trabzonspor Tesisleri'nin temel atma töreninde, geçmişteki şartlarda Anadolu devrimi yapıp Anadolu beyi unvanı alan Trabzonspor'un, bu tesisler sonrası Avrupa'daTürk devrimini aynı inançla gerçekleştireceğini söyledi. Hacıosmanoğlu, kendisinin de bordo-mavili kulüpte görev aldığı 2006-2008 yılları arasında bu projenin ortaya çıktığını belirterek, "İlk olarak hayal diye adlandırılmıştı ama insanlar hayal kurmadıktan sonra gerçekleri yaşayamazlar. Sonrasında Trabzonsporumuzun dahi içinden çıkıp yetiştirdiği birçok değeri, destek olacakları yerine projeye hayal proje adını koymuştu" dedi. Başkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye'nin dört bir köşesini spor tesisleriyle donatan sayın Başbakanımıza şükranlarımı sunuyorum."

  BAŞBAKANIMIZ VE ÜLKE ÜZERiNE OYUNLAR OYNANIYOR

  Bu kulübe siyaset sokmayan tek başkanım. Biz siyaset adamı değil, spor adamıyız. Yaptığım tek şey var yakın tarihimizin en büyük lideri dediğimiz Sayın Başbakanımızın 10 yılda bu ülkede yaptıklarını bir millet olarak ben görüyorum. 10 yılda bu ülkenin nereden nereye geldiğini görüyorum. Türkiye'nin güçlenmesini istemeyen, dünyayı ahtapot gibi yöneten insanlar, bu ülke ve sayın Başbakanımız üzerine oyunlar oynuyorlar. Gecikmenin nedeni bu şehirde Trabzonspor'un böyle bir tesise kavuşmasına engel olma adına mahkeme kapılarına gidenlerdir."
  Yükleniyor