Web Sürümüne Geç

  Berbatov'dan daha iyisi

  Berbatov'dan daha iyisi
  27 Kasım 2013, Çarşamba Güncelleme: 00:54

  İbrahim Hacıosmanoğlu "Eksik yönlerimiz için takviye yapacağız. Bir ara Berbatovismi gündemimize geldi ama Ali Ağaoğlu'nun yardımıyla daha kalitelisini alacağız"

  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, taraftarı heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Ara transfer dönemi içerisinde bordo-mavili takımı güçlendireceklerini, bunun için de görüşmelerde bulunduklarını belirten başkan Hacıosmanoğlu, bu konuda "Savaşa giden komutan askerlerini değiştirmez. Biz de takımdan memnunuz ancak eksik yönlerimiz var, onları gidereceğiz. Bu anlamda nereye takviye yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Bulgar futbolcu Berbatov gündemimize geldi. Biz daha iyisini, daha kalitelisini almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elimizde birkaç oyuncu ismi var ama bunları gündeme getirmek istemiyorum. İş adamı Ali Ağaoğlu da bize bir yıldız sözü verdi. Onun da katkılarıyla önemli bir takviye yapmayı planlıyoruz" dedi. Yarın Limassol'u yenerek gruptan çıkacaklarını belirten başkan şöyle devam etti:

  iNEK OTLATIRKEN HEDEFiM BAŞKANLIKTI
  "Avrupa'da çok iyiyiz ama ligde beklenen noktada değiliz. Bu nedenle taraftarlarımız da maçlara yeteri kadar ilgi göstermiyor ancak ben zamanla çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum." Hacıosmanoğlu, koltuk sevdalısı olmadıklarını vurgulayarak "Trabzonspor yokluklar içerisinde bir devrim yaptı. Bu hayal kurmadan yapılacak bir şey değildi. Ben de 11 yaşında Of'ta bahçede inek beklerken Trabzonspor başkanlığını hayal ediyordum. Şimdiki hayalim Şampiyonlar Ligi'nde final oynayıp bırakmak. İnşallah bu zemini yaratırız ve kalıcı oluruz. Biz hayallerimizi belirledik ve onların peşinden koşacağız. Şu anda amacımız kulübü bu faiz illetinden kurtarmak. Akyazı ile bunu başaracağız" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor