Web Sürümüne Geç

  Mücadele etmeden kazanılmaz

  Mücadele etmeden kazanılmaz
  28 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 00:55

  Mustafa Akçay: Limassol karşısında Trabzon'a yakışır şekilde savaşacağız. Umarım 32 takım içerisine girmenin mutluluğunu yaşayacağız

  Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, futbolculardan Kadir Keleş ile birlikte Limassol maçı öncesi Avni Aker Stadı'nda basın toplantısı düzenledi. Akçay, prestij maçlarından birisine çıkacaklarını belirterek, "Umarım işler beklediğimiz gibi gittiğinde 32 takım içerisine girmenin sevincini yaşamış olacağız. Ve orada da iyi bir başlangıçla birlikte Avrup'daki başarılarımızı daha önceki yıllarda olduğu gibi sürdürmek istiyoruz. Trabzonspor'a yakışır bir mücadele vereceğiz. Oyuncularımız bu maça hazır, biz hazırız. Futbolun kendine ait bir sistemi var. Mücadele etmeden, oynanmadan hiçbir müsabaka kazanılmıyor. Umarım biz de bu mücadeleyi sahaya yansıtırız" diye konuştu.

  HEDEFİMİZ LİDERLİK
  Kadir de mücadele seviyesi üst düzey bir maça çıkacaklarını belirterek, "Biz de çok iyi bir mücadele eden takımız. Biz gruptan çıkmayı berabere bitirdiğimiz zaman garantileyeceğiz ama hedefimiz gruptan lider olarak çıkmak. Bu yüzden galibiyet bizi ileri taşıyacaktır. Kazanarak taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor