Web Sürümüne Geç

  Rekortmen Fırtına

  Rekortmen Fırtına
  29 Kasım 2013, Cuma Güncelleme: 01:33

  Avrupa'da yenilmeme serisini 13 maça çıkaran bordo-mavili takım, gözünü G.Saray'ın rekoruna dikti. Trabzon, Lazio'yu yenerse Fener'in 15 puanlık rekorunu da geçecek

  Süper Lig'de inişli çıkışlı bir grafik sergilemesine karşın Avrupa'da önüne geleni deviren Trabzonspor, gözünü G.Saray ve F.Bahçe'nin rekorlarına dikti... Avrupa Ligi J Grubu'ndaki 5. karşılaşmasında Rum Kesimi temsilcisi Apollon Limassol'u Olcan (3) ve Soner'in golleriyle deviren bordo-mavililer, Avrupa'da yenilmeme serisini 13 maça çıkardı. Fırtına, 2 mücadeleden daha yenilgisiz ayrılırsa G.Saray'ın 15 maçlık rekoruna ortak olacak.

  BU SEZON 9 GALİBİYET 2 BERABERLİK
  Avrupa'da son mağlubiyetini 23 Şubat 2012'de PSV'den aldıktan sonra yenilgiyi unutan Trabzon, geçen sezon Avrupa Ligi play-off'unda Videoton ile iki maçta da 0-0 berabere kalmış, penaltılarla elenmişti. Fırtına, bu sezon ise Avrupa'da 9 galibiyet, 2 beraberlik aldı. 13 puana ulaşıp bir üst turu garantileyen Fırtına, son maçta Lazio'yu devirirse F.Bahçe'nin 15 puanlık grup rekorunu da tarihe gömecek.
  Etiketler PSV, Trabzonspor, Lazio
  Yükleniyor