Oscar telaşı

Oscar telaşı
Pazartesi 30.12.2013

Luis Filipe Vieira, Trabzonspor'un Paraguaylı yıldıza talip olması sebebiyle temsilcisiyle toplantı yapıp, transferi masaya yatırdı

Trabzonspor'un, Benfica'nın yıldız golcüsü Oscar Cardozo'ya talip olması Portekiz basınında gündemdeki yerini koruyor. Ojogo gazetesi, Sao Tome'de yaptığı Noel tatilini bitiren Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira'nın Lizbon'a döndüğünü ilk işinin Cardozo konusunu masaya yatırmak olduğunu açıkladı. Vieira'nın, cumartesi olmasına rağmen Paraguaylı golcünün temsilcisi Pedro Aldave'yi ofisine çağırdığı ve ikilinin bir görüşme yaptıkları bildirildi. Görüşmede başkan Vieira'nın, Cardozo konusunda isteklerini Aldave'ye söyleyerek Trabzonspor'a iletmesi için bilgilendirdiği bildirildi.

SÖZLEŞMESİ 2016'YA
Ojogo gazetesi ayrıca Vieira'nın, 30 yaşındaki golcü için isteyeceği şartların önümüzdeki günlerde netleşeceğini de dile getirdi. 1.93 boyundaki Oscar Cardozo'nun Portekiz temsilcisiyle 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Sakatlığı nedeniyle 1 Kasım'dan bu yana forma giyemeyen Paraguaylı yıldız, bu sezon 9 gol attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN