Bombalar yakında

Bombalar yakında
Salı 31.12.2013

Başkan Hacıosmanoğlu: İlk yarıyı istediğimiz yerde bitiremedik. Ancak transfer için görüştüğümüz önemli isimler var. Takviyelerle güçleneceğiz

Spor Toto Süper Lig'de Medical Park Antalyaspor'u sahasında 2-1 yenen Trabzonspor, devre arasına 3 puanla girmesine karşın ligin ilk yarısını hedeflediği yerde tamamlayamadı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, ilk yarıda kazanabilecekleri maçları kaybettiklerini belirterek, "Avrupa kupaları maçlarıyla 30 maç oynadık. Bir takımın sezon boyunca oynayacağı maçları ilk yarı bitimine kadar bölümde hemen hemen oynadık. Bunu mazeret olarak görmüyoruz ama kolay değildi" ifadesini kullandı.

DİREKT ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE
İkinci yarıda takıma takviyeler yapmak istediklerini ve bu konuda görüşmeler yaptıklarını anlatan Hacıosmanoğlu, "Puan olarak daha iyi bir yerde ilk yarıyı bitirebilirdik ancak ikinci yarı yapacağımız takviyelerle Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak katılma hakkı elde etmek istiyoruz. Teknik heyet ile çalışmaları yürütüyoruz. Görüştüğümüz önemli isimler var. Devre arasında eksik olan yerlerimizi tamamlayarak ikinci yarıya girmek istiyoruz" diye konuştu. Başkan, Avrupa'daki başarılarla tarih yazdıklarını da dile getirdi.

HOCAMIZ HER TÜRLÜ YETKiYE SAHiPTiR
Mustafa Akçay'ın takım üzerinde tek yetkili insan olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Hocanın işine karışma gibi bir durumumuz olamaz. Takım üzerinde her türlü kararı alma yetkisine sahip, bizim onun işine karışmak gibi bir durumumuz söz konusu değil. Kendisi gereken neyse zaten yerine getiriyor. Ona güveniyoruz. Tam bir birliktelik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. İkinci yarıda daha iyi olacağız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN