Web Sürümüne Geç

Kıran kırana Cisse

Kıran kırana Cisse
Perşembe 31.01.2014

Trabzonspor'un transfer listesindeki ilk isim olan Papis Cisse'nin 3.5 yıllık sözleşme için 14 milyon euro istediği ortaya çıktı. Bordo-mavililer ise rakamı düşürmeye çalışıyor

Ara transferin biteceği 3 Şubat'a kadar yabancı forvet transferini sonlandırmak isteyen Trabzonspor, Newcastle United'ın Senegalli golcüsü Papis Cisse ile kıran kırana pazarlık yapıyor. Cisse için Newcastle'a yaptığı teklifi 4 milyon euro'dan 5 milyona yükselten Trabzonspor, Hollandalı forvet Luuk De Jong'u transfer eden İngiliz ekibi ile anlaştı. Bordo-mavililer, Cisse'ye de yıllık 2 milyon euro teklif etti. Fakat Senegalli oyuncunun Trabzonspor'a gelmek için sezon sonuna kadar 2 milyon, sonraki 3 yıl için de yıllık 4 milyon euro istediği bildirildi. Trabzon'un Cisse ile rakamın düşürülmesi için görüşmelere devam ettiği, sıkı pazarlık yapıldığı belirtildi.

Pazartesiye kadar açıklarız

TrabzonsporYönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Çakıroğlu, "Taraftarımız merak etmesin. Çok kaliteli bir forveti takımımıza kazandırıyoruz. 4 tane yıldız futbolcuyla anlaştık, kulüpleriyle de anlaşma aşamasına geldik. Bunlardan bir tanesini seçip pazartesi gününe kadar imza attıracağız" dedi. Çakıroğlu ayrıca Trabzon'da 50 bin kişiyle yapılan protesto yürüyüşü için "İstanbul'da 500 bin kişi ile yürüyeceğiz" yorumunu yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN