Parola: Zafer

Parola: Zafer
Çarşamba 05.03.2014

Hami Mandıralı, "Fenerbahçe maçını yeni bir başlangıç için fırsat olarak görüyoruz. Galip gelirsek ilk adımı atmış oluruz" dedi

Spor Toto Süper Lig'de pazartesi günü ezeli rakibi Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Trabzonspor'da tüm planlar galibiyet üzerine yapılıyor. Juventus mağlubiyetleri sonrası Avrupa'ya veda etmek zorunda kalan Karadeniz ekibi, Torku Konyaspor karşısında oynanan futbol ve alınan beraberlik keyifleri kaçırırken, teknik ekip ve futbolcular Fenerbahçe maçını kazanarak kötü günleri geride bırakmak istiyor. Bordomavililer, bir taraftan ise zorlu müsabakayı kazanarak bu sezon üzdüğü taraftarının gönlünü kazanmayı amaçlıyor.

MANDIRALI BEYİN YIKIYOR
Hami Mandıralı oyuncularıyla sık sık bir araya gelerek zorlu müsabaka öncesi bütün motivasyon yöntemlerini kullanıyor. Bazı oyuncuların performanslarından memnun olmadığı aktaran Mandıralı, yaşadıkları düşüşün ardından yeniden bir çıkış yakalamak için Fenerbahçe maçının bir fırsat ve şans olarak görülmesini istiyor. Mandıralı, saha dışında yaşanacak gelişmelerin uzağında olduklarını ve işlerinin saha içinde olduğunu özellikle vurguluyor.

TARAFTARIMIZ BU SEVİNCİ YAŞAMALI
Teknik sorumlu Mandıralı "Taraftarlarımızı mutlu edebiliriz. Takım olarak iyi bir konumda değiliz. Yukarılara doğru tırmanmak ve yeni bir çıkış arıyorsak Fenerbahçe müsabakası bizim için önemli bir fırsat. Bunu iyi kullanmalıyız. Yağmur-çamur demeden bizi desteklemeye gelen taraftarlarımız bunu hak ediyor" diyerek oyuncularına zorlu maçın önemini anlatıyor. Genç çalıştırıcı, hafta içinde yapılacak olan Fenerbahçe maçı hazırlıkları sırasında da oyuncularıyla daha sık bir araya gelerek ezeli rakiplerinin maç kasetlerini izleyecek.

F.BAHÇE SINAVINA FARKLI BİR TAKIM!
Karadeniz ekibinin teknik sorumlusu Hami Mandıralı, görevini devraldığı Mustafa Akçay'dan sonra kadroda mini revizyonlar yaparak ideal 11'ini şekillendirmek için yoğun çaba harcamaya başladı. Özellikle orta saha ve hücum hattında revizyonlar yapan Hami Mandıralı'nın Fenerbahçe karşısında da sahaya farklı bir 11 çıkarabileceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN