Ortamı geriyorlar

Ortamı geriyorlar
Perşembe 06.03.2014

Hacıosmanoğlu: F.Bahçe'nin Rize'de kalması manipülasyondur. Ortamı gererek bundan yararlanmaya çalışıyorlar. Taraftarımız dikkat etmeli

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "F.Bahçe maçı çok abartılıyor" dedi. Bu karşılaşmanın diğerlerinden farkı olmadığını vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Trabzon, düşmanını bile misafirperver bir şekilde ağırlar. Hep bu maçlar öncesi ortam germek ve bundan faydalanmak için uğraşıyorlar ama bizim dönemimizde böyle olmayacak. F.Bahçe, Trabzona gelir, maçını oynar ve gider" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti: "Hem kendilerinin hem de yandaşlarının verdikleri demeçleri biliyorsunuz. Cevabımızı maçtan sonra veririz. F.Bahçe'nin, olay çıkar endişesiyle Rize'de kalması, bence bir manipülasyon. Çünkü Rize'ye gidene kadar Trabzon'un bir sürü ilçesinden geçiyorsunuz. Öteki taraftan havaalanından stada geçmek 5 dakikada."

Kafanızda tilkiler yoksa...

Trabzon'da vali ve emniyet yetkilileri ile görüşeceğini kaydeden başkan, "Olağanüstü bir durum varmış gibi göstermek tepki çekmekten başka bir işe yaramaz. Taraftarlarımızın bu provokasyonlara gelmemeli. Özel güvenlik getirmek de neymiş. Bu insanlar Trabzon'un medeni bir şehir olduğunu unutuyor. Kafanızda tilkiler yoksa, art niyetli değilseniz oynar gidersiniz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN