Başkandan açık çek

Başkandan açık çek
Pazartesi 10.03.2014

F.Bahçe derbisi öncesi A Haber'de canlı yayına katılan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu "Bu maçı kazanalım, takıma 'İstediğiniz rakamı yazın' diyeceğim" diye konuştu

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, F.Bahçe derbisi öncesi A Haber'de 'Artı Futbol' programına katılıp bomba gibi açıklamalar yaptı. İşte Hacıosmanoğlu'ndan inciler:

- F.Bahçe maçları bizim için farklıdır. Sırf rakip F.Bahçe diye dışarıdan gelen insanlarımız var.

- Yıllardır Trabzon'daki maçlar öncesinde ortam gerilmeye çalışıldı. Biz de 3-4 gündür hem idari amirler, hem taraftarla iletişim halindeyiz. Ortam gerilmesin diye...

-Futbolcu kardeşlerimiz bu maçın önemini bizden daha iyi biliyorlar. Oyuncu arkadaşlarımız inşallah Trabzonspor sevdalılarını güzel bir skorla sevinderecekler.

- F.Bahçe'nin Rize'de kalmasıyla ilgili bir yorum yapmaya gerek yok. Kendi kararları. Trabzon şehrinin imajına zarar gelmeden bu maç bitsin.

- İlk yarıdaki maçta Kadıköy'de bir provokasyon yapıldı ama biz bu provakasyona gelmedik. Trabzon'da öyle bir şey olmaz.

- Futbolculardan sadece mücadele etmelerini istiyorum. Üst düzey oynadığımız maçlar var. Bu maçta mücadele ederlerse Trabzon sevdalıların istediği galibiyeti alabiliriz.

- Avrupa'da şikeyle ilgili görüşmeler yaptık. Bir cisim düşüyor. Biz gereken cisimi alacağız (kupayı kast ederek). Artçıları ne olur bilemem. Ama adalet tecelli edecek.

- Derbi için özel bir prim belirlemedim. Maçtan önce takımla bir toplantı yapacağız. Orada futbolculara 'Bu maçı kazanın istediğiniz rakamı yazın' diyeceğim.

HAKEMiN 2011'DE YAPTIKLARINI UNUTMADIK!
Başkan Hacıosmanoğlu, tek korkusunun hakem olduğunu söyledi. Başkan, "Bülent Yıldırım'ın 2011'de yaptıklarını unutmadık. Karabük-F.Bahçe maçında 16. dakikada Selçuk'u atmadı. Eskişehir'de bize karşı yönetim tarzını da unutmadık" ifadesini kullandı. Bülent Yıldırım'dan adil bir yönetim beklediğini belirten başkan, "Umarım kimsenin etkisinde kalmaz. Bariz hakem hataları olmasın. Bu şehirde şampiyonluğumuz çalındığında bile rakibi alkışlamıştır Trabzon sevdalıları" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN