Atlar gelirim

Atlar gelirim
Salı 11.03.2014

Takım soyunma odasında beklerken başkan Aziz Yıldırım sık sık bilgi aldı. Telefonla yöneticileri arayarak durumlarını soran başkan, gerekirse Trabzon'a geleceği mesajını verdi. Yıldırım, Yanal ve Volkan'dan da takım hakkında bilgi aldı

İlk yarının son dakikalarında tatil edilen Trabzonspor-Fenerbahçe maçında her iki takım da yaklaşık 4 saat statta bekledi. Stat dışındaki olaylara polis müdahale ederken Fenerbahçe soyunma odasında ilk haber yönetici Yalçın Haker'den geldi Sarı-lacivertlilerin yöneticisi "Burası çok sakin. Herhangi bir olay ya da sıkıntı yaşamıyoruz. Soyunma odasında bekliyoruz. Dışarıda neler oluyor bilmiyoruz" diye konuştu. Yönetim kurulu üyeleri de soyunma odasında futbolcuların yanında bekledi. İstanbul'da olan başkan Aziz Yıldırım bu kritik dakikalarda devreye girdi ve araya takımla ilgili sık sık bilgi aldı, oyuncuların durumunu sordu.

YANAL VE VOLKAN İLE KONUŞTU
Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, "Gerekirse atlayıp yanınıza geleyim" dedi ama "Gerek yok" cevabını aldı. Soyunma odasında yemeklerini yedikten sonra bekleyen futbolcular aileleri ile konuşarak bilgi verdiler. Aziz Yıldırım, yöneticilerden sonra Ersun Yanal'ı arayarak futbolcuların durumunu sordu. "Herkes iyi başkanım. Bizimle ilgili sıkıntı yok" cevabını aldıktan sonra da telefona kaleci Volkan'ı çağırdı. Sarı-lacivertlilerin kaptanı ile bir süre görüşen Aziz Yıldırım, futbolcuların merak etmemesini, yakında oradan ayrılacaklarını söyledi.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN