Bize yakışmadı

Bize yakışmadı
Salı 11.03.2014

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bize yakışmayan şeyler yaşandı Adaletsizliğin ve saha içi provakasyonların tetiklediği bir olay yaşadık" dedi

Tatil edilen Trabzonspor- Fenerbahçe maçından sonra bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kısa bir basın açıklaması yaptı. Gece 00.30 sıralarında kameraların karşısına geçen Hacıosmanoğlu, oyuncuları mücadelelerinden dolayı tebrik ederken, yaşanan olayların kendilerine yakışmadığını söyledi. Başkan Hacıosmanoğlu, "Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Maça iyi başladılar. Bize yakışmayan şeyler oldu. Biz taraftarlarımızın takımını desteklemesini istedik. Üzgünüz bunların yaşanmaması gerekiyordu. Trabzon'un bu şekilde anılmaması gerekiyor. Türk futbolundaki adaletsizliğin de tetiklediği ve saha içi bazı provokasyonların belirlediği bir olay yaşadık" ifadelerini kullandı.

TOPLANTI YAPACAĞIZ

Hacıosmanoğlu şöyle devam etti: Tekrar söylüyorum üzgünüz. Daha detaylı basın toplantısı yapıp kamuoyunu bilgilendireceğiz. Türk futbolunu bu noktaya getirenler de bizim taraftarımız da bu olaylardan ders çıkarsın. Bunlar bize bu şehre yakışmıyor. Ama ne yazık ki kendi hatalarımızdan bu hale geldik. Yorum yapanlar da adam gibi yorum yapsınlar. Sadece bu şehrin değil Türk futbolunun sorunu bu. Biz 'kupa yola çıktı' diye açıklama yaptık. Bu adaletsizliği yapanlara gereken kurumlar cezasını verecek, ancak bu şekilde değil.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN