Efsane olmak istiyorum

Efsane olmak istiyorum
Çarşamba 26.03.2014

Mandıralı: 'Kal' derlerse kalırım. Trabzonspor kulübesinde önemli bir isim olmak isterim

Trabzonspor'un hocası Hami Mandıralı, teknik adamların elinde sihirli değnek olmadığını belirterek, "Oyuncuların gayreti teknik adamları bir yere taşımıştır her zaman" dedi. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Mandıralı şunları söyledi:

-Arzu ettiğimiz yerde değiliz ama olmak için çok uğraş veriyoruz. Biz sevgimizi, bilgimizi futbolculara aktarmaya çalışıyoruz. Onlardan da bunun karşılığını performans olarak bekliyoruz.

-Takımda gelecek sezon da kalmak isterim. Trabzonspor çok önemli teknik adamlar yetiştirmiştir. Benimle çalışmak isterlerse tüm yüreğimle burada olmak isterim. Trabzonspor'da çalışmak, beni korkutmuyor aksine cesaretlendiriyor.

-Yabancı futbolcuları sezon sonu bırakalım demedim ama performanslarından memnun değilim. Oyuncularımız zaman zaman oynamadıkları için sızlanıyor. Ancak formayı hoca vermiyor, oyuncuların kendisi alacak. Onlar da çalışacak. Ama birçoğunun performanslarından memnun değilim.

-Ben Juventus sınavı öncesi bilerek, 'Her maç dik oynayacağız' mesajı verdim. Her maç dik oynanmaz ama bir enerji yaymak lazımdı. Gol bölgelerinde etkili olursak felsefemiz yaygınlaşır.

-Bir dönem çalışmadığım için lisans problemim var. Bu eksiğimi gidermek istiyorum. Maça siz hazırlıyorsunuz, herkes sizi dinlemek istiyor ama konuşamıyorsunuz. Biz de buna üzülüyoruz. lLig devam ederken futbolcu ücretine yapılan iyileştirmeler yanlıştır

F.BAHÇE DERBİSİNİ KAZANIRDIK
Fenerbahçe maçında yaşanan olayların üzücü olduğunu belirten Mandıralı, "Fenerbahçe ciddi ve önemli bir rakibimiz. Belki çok farklı bir skor olabilirdi maç tamamlansaydı. Bizim elimizde olmayan nedenlerden iptal oldu. Bu camiamız adına üzücü bir durum" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN