Avrupa aşkına

Avrupa aşkına
Cuma 28.03.2014

Hami Mandıralı, futbolcularını "Bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" diye uyardı

Trabzonspor Teknik Sorumlusu Hami Mandıralı, tüm futbolculardan fedakarlık isteyerek, "Bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" dedi. Trabzonspor'da son dönemde sahada oynanan futboldan çok Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar ve ekonomik durumunun konuşulması Mandıralı'yı rahatsız etti. Tüm futbolculardan bu önemli ve kritik süreçte gereken fedakarlığı göstermelerini isteyen Mandıralı, "Bu şehrin en önemli moral kaynağı futbol. Zaman zaman tabii ki sıkıntılar olacaktır. Her kulüpte böyle sıkıntılar yaşanır. Önemli olan bu süreçleri en az hasarla atlatmaktır. Biz de bu önemli süreci en az hasarla atlatıp Trabzonspor'un sezon sonunda Avrupa kupalarında mücadele etmesini sağlamalıyız" uyarısında bulundu.

HER TAKIMI YENERİZ
Sivasspor maçında güzel bir futbol ortaya koyarak dış sahada galip gelememe hasretine son verdiklerini dile getiren Mandıralı, "Oyuncularım böyle oynadığı sürece yenemeyeceğimiz takım yok. Elazığspor maçında da iyi futbolla iyi sonuç alacağız" diye konuştu.

ZARAR VERMEMELİ
Mandıralı, hangi taraftar olursa olsun renklerine gönül verdiği takıma zarar vermemesi gerektiğini söyleyerek, "Taraftarlar, takımlarına sahip çıkıp sonuna kadar desteklemeli. Spor yapıcı olmalı. Elazığspor maçının da dostluk ve centilmenlik içinde geçmeli" dedi.

ART NİYETLİ OLDUĞUNU SANMIYORUM
Malouda'nın kendisinden eşinin rahatsızlığı nedeniyle izin alarak ülkesine gittiğini ifade eden Mandıralı, "Daha önce de eşinin rahatsızlığı nedeniyle izin vermiştik. Bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta aklının eşi ve çocuklarında kalmasını istemedik" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN