Kaş'ı isteyince gözümden düştü

Kaş'ı isteyince gözümden düştü
Pazar 30.11.2014

Hacıosmanoğlu, Halilhodzic'i niye yolladığını açıkladı: “Oyunculara hep ‘yetersiz’ derseniz, değerini yitirirler. Karabük’ten Erkan Kaş’ı isteyince gözümden düştü. Yine de teşekkür ederiz. Hazır takım bıraktı”

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, gündemdeki konular ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Halilhodzic'i Erkan Kaş'ın transferini isteyince gönderdiğini belirten Hacıosmanoğlu, Waris için Katar'dan 12 milyon dolar'lık teklif geldiğini söyledi. İşte Hacıosmanoğlu'ndan satır başları:

Övgü&eleştiri
"Oyunculara sürekli yetersiz olduğunu belirtirseniz, oyuncular da değerini unutur. Yine de Halilhodzic'e teşekkür ediyoruz. Ersun hocaya hazır bir takım bıraktı, fizik ve kondisyon olarak. İyi bir takım kurmamızın da sebebi kendisi."

Kolay olmadı
"Karabük'ten Erkan Kaş'ı isteyince Vahid hoca, gözümden düştü. Bu oyuncudan elimizde zaten var. O maçtan sonra da gönderebilirdik, ancak kolay değil bu. Verilen paranın 2-3 katını elinin tersi ile itip, 8 sene önce verdiği sözü tutup gelen adamdan kolay vazgeçemiyorsunuz."

İzlemedeyiz
"Transfer için ileriye dönük takip ettiğimiz, genç, yetenekli oyuncular var. Ancak şu an elimizde değerli ve devreye girmeyen oyuncularımız var."

Ekici gitmez!
"Mehmet Ekici için gelen bir teklif yok. Çok değerli bir oyuncumuz. Sözleşmesinde 10 milyon euro yazıyor. Ama öyle bir teklif de gelse, gideceğini sanmıyorum, Memnun Trabzon'da olmaktan."

WARİS'E 12 MİLYON EURO
"Yabancı oyuncularımıza teklifler var. Waris'e dün 12 milyon euro teklif geldi. Katar'dan geldi teklif. Daha önce de gelmişti. 20 milyonun üzerinde teklif olursa bırakırız. Manchester United'ı n izlettirdiğini biliyoruz."

YANAL TRANSFER İSTEMEDİ
"Ersun hoca, takıma çok güveniyor, beğeniyor. Transfer istemedi. Bu ligde başarılı olmak istiyorsanız, şu andaki en büyük rakibimiz yarın oynayacağımız Gençlerbirliği. Herhangi bir rakip seçmenin anlamı yok. Maç maç düşünmek lazım. Siz maçınızı kazanırsanız, başkasının ne yaptığı sizi ilgilendirmiyor."
BİZE ULAŞIN