Yanal isyan etti

Yanal isyan etti
Pazartesi 27.04.2015

"Bu hafta iki futbolcumuzu daha kaybettik. Puan yitirdiğimiz maçlarda aldığımız darbeler çok manidar. Sakatlıklar konusunda oldukça dramatik bir tablo içindeyiz"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gençlerbirliği maçı sonrasında sert futbolu eleştirdi. 1-1'lik sonucu değerlendiren Yanal, "Kısır bir maç oldu, her iki takım da pozisyon üretemedi. 1-0 geriye düştükten sonra oyunu istediğimiz gibi yönlendirdik. Maçları kazanmak için yeteneğimizi ortaya çıkarmamız lazım ve bu konuda eksiğiz. Arkadan destek verecek kanat oyuncular konusunda eksik kalıyoruz" diye konuştu. Mustafa, Yusuf, Aytaç ve Yatabare'nin sakatlık yaşamasını değerlendiren tecrübeli hoca, "Bu seneki sürprizler devam ediyor. İki oyuncuyu daha kaybettik. Puan kaybettiğimiz maçlarda saha içinde aldığımız darbeler çok manidar. Sakatlıklar konusunda dramatik bir tablo içindeyiz" dedi.

Üst sıralarda olabilirdik
Ligin ikinci devresinde iyi puan topladıklarını ama sezon başındaki kayıpların kendilerini etkilediğini söyleyen Yanal sözlerini şöyle tamamladı: "Bir kadro çıkacak ve önümüzdeki hafta da mücadele edecek. İkinci yarı başladığından beri zirvedeki 4 takımın topladığı puanlar kadar puan topladık. Ama baştan çok kayıplarımız oldu. Bu kayıplar da, bizim şu anda istediğimiz yerde olmamızı engelledi."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN