İmzası sarktı

İmzası sarktı
Cumartesi 20.06.2015

Trabzon'a sözleşme imzalamak için gelen Kamerunlu yıldız, kendisine söz verilen 1 milyon 500 bin euro'luk imza parasının yatırılmasını bekliyor. Mbia para ödendikten sonra sözleşme imzalayacak

Trabzonspor'da Kamerunlu oyuncu Stephane Mbia krizi yaşanıyor. Belçika'da yapılan ön protokolde kendisini Trabzonspor'a bağlayıcı maddelere ve yaptırımlara imza atan Mbia, bu nedenle Trabzon'da kaldı ama resmi sözleşmeye henüz imza atmadı. Kendisine söz verilen 1 milyon 500 bin euro'luk imza parasının peşin olarak ödenmesini bekleyen Mbia'nın para hesabına yatırıldıktan sonra sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi.

Başkan devreye girdi
Sportif direktör Süleyman Hurma Mbia'yla ilgili bir sorun yaşamadıklarını belirterek, "Stephane Mbia çok kaliteli bir oyuncu. Avukatı Fransa'da olduğu için yazışarak bir sözleşme hazırlıyoruz. Mbia, Trabzon'da ve kendisiyle hiç sorunumuz yok. Yazışmalardan dolayı iş uzadı" ifadesini kullandı. Bu arada Bu arada Mbia'nın bugün Süleyman Hurma ile birlikte İstanbul'a gideceği ve burada başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşeceği belirtildi. Burada kendisine ödeme yapılacak olan Mbia'nın 3 yıllık resmi imzayı atacağı dile getirildi.

Satılmaları çok zor
Sportif direktör Hurma yabancılar hakkında bilgi verdi. Hurma, "Yatabare sakat olduğundan satamayız. Constant kaliteli ama disiplinsiz. Satılması zor. Henüz onunla ilgili teklif yok" dedi.

Waris'e teklif geldi
Hurma, "Yabancı futbolcularımızdan sadece Waris'i satabiliriz. Üç-dört kulüpten teklif var. Görünen o ki sakatlıklar elimizi bağlıyor. Yabancılarımız sürpriz olmazsa takımda kalacaklar" diye konuştu.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN