Demirören'e destek

Demirören'e destek
Salı 23.06.2015

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu dün bir araya geldiği TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i seçimlerde destekleme kararı aldı. 1461 Trabzon da Demirören'i destekliyor

Futbol Federasyonu'nun olağan genel kuruluna sayılı günler kala planları alt üst edecek flaş bir gelişme yaşandı... TFF başkan adaylarından Haluk Ulusoy'un en büyük destekçisi olarak görünen ancak bu konuda net tavrını ortaya koymamamasının yanı sıra Yıldırım Demirören'i destekleyeceği konusundaki iddialar konusunda da sessiz kalan Trabzonspor sonunda nihai kararını verdi. Yıldırım Demirören'in "235 ıslak imzamız var" açıklamasının ardından dün sabah Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldiği ve bordo-mavili kulübün de imzalarını aldığı öğrenildi. Bordo-mavili kulübün de seçimini Demirören'den yana yapmasının ardından Haluk Ulusoy'un bu duruma nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

USTA DA LİSTEDE
PTT 1. Lig'in yeni takımı Trabzon 1461 kulübünün de Trabzonspor'un ardından imzalarını Yıldırım Demirören'e gönderdiği öğrenildi. Bu arada Trabzonspor'un son genel kurulunda İbrahim Hacıosmanoğlu'nun rakibi olan iş adamı İbrahim Usta'nın da Yıldırım Demirören'in yönetiminde yer alacağı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN