Hacıosmanoğlu'dan flaş karar

Hacıosmanoğlu'dan flaş karar
Perşembe 25.06.2015 18:34

Trabzonspor'da art arda yaşanan istifaların ardından başkan İbrahim Hacıosmanoğlu kongre kararı aldı. Daha önce de başkanlığı bırakmak istediğini itiraf eden Hacıosmanoğlu, "Kongrede başkan adayı olmayacağım" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Yıldırım Demirören'i desteklemesi bordo-mavili
kulübü karıştırdı. Yaşanan istifalar sonrası başkan İbrahim Hacıosmanoğlu kongre kararı aldıklarını ve yeni seçilecek olan yönetime kadar transfer yapmayacaklarını açıkladı.

SEÇİME GİDELİM DİYORUM
Hacıosmanoğlu, "İstersem kongreye gitmem. Çünkü yönetim 8 kişi kalana kadar devam edebilir. Fakat haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarımın ve Trabzon kamuoyunun TFF seçimlerinde beni anlamadığını düşünüyorum. O sebeple seçime gidelim diyorum" ifadelerini kullandı.

"ADAY OLMAYACAĞIM"
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kongrede başkanlığa aday olmayacağını söyledi. TRT Spor'a konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kongrede başkan adayı olmayacağım. Şu anda böyle düşünüyorum. Seçim olmasından yanayım. Daha önce de başkanlığı bırakmak istedim ancak arkadaşlar izin vermedi" dedi.

HERKES HAZIR OLSUN
Özellikle şike davasında çok büyük mücadele verdiklerini söyleyen İbrahim Hacıosmanoğlu, "Demek ki Allah bize bu kadar görev yapma yetkisi vermiş. Rabbimizin takdiri böyle. Şimdi hemen olağanüstü kongreye gidiyoruz. Transfer o zamana kadar yapmayacağız. Herkes hazır olsun. Hazırlığını yapsın. Transferi gelecek olan arkadaşlar yapar. Daha önemlisi Şike mücadelesini de yapar. Bekleyip göreceğiz. Özellikle şike mücadelesini yakın takip edeceğim" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN