Külliyen yalan

Külliyen yalan
Perşembe 25.06.2015

Yakup Aslan, "Ersun Yanal'ın ayrılması yönünde çıkan haberler hayal ürünü. Böyle bir şey aklımızdan bile geçmedi. Birileri uyduruyor" dedi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, teknik direktör Ersun Yanal'ın takımdan gitmesiyle ilgili en ufak bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Basında bu konuda yer alan haberlerin spekülasyonlardan ibaret olduğunu vurgulayan Aslan, "Böyle bir düşüncemiz olsa sezon sonunda gündeme getirirdik ancak bu konuda hiçbir şey gündeme gelmedi. Bizim aklımızdan dahi böyle bir şey geçmedi. Kim bunları uyduruyor bilmiyorum. Hocayla ilgili söylentiler, bizden çıkan sözler değil" diye konuştu. Aslan, transfer için Süleyman Hurma'nın çalışmalarını sürdürdüğüne değinerek, şunları söyledi:

Uçuk transfer yok
"Şahsi düşüncem, ekonomimizi sıkıntıya sokmayacak şekilde transferler yapmalıyız. Benim ve yönetim kurulu üyelerinin belli kısmının düşüncesi uçuk transferler yapılmamasından yana. Geçen sezon kadromuzu yeniledik. Kadromuza güveniyoruz. Bu kadroya bonservis bedeli fazla olmayan, yararlı olabilecek oyuncular bulunursa alınmalı."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN