Trabzonspor da Fenerbahçe'ye yanıt verdi

Trabzonspor da Fenerbahçe'ye yanıt verdi
Cuma 11.09.2015 17:45

Trabzonspor, oyuncusu Erkan Zengin'in röportajındaki görüşleri hakkında açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü'ne aynı sertlikte cevap verdi.

Trabzonspor'un internet sitesinden yayınlanan açıklama şöyle:

"Kulübümüzün değerli oyuncusu Erkan Zengin'in geçtiğimiz günlerde basına yansıyan demeçlerinden rahatsız olan Fenerbahçe yönetimi, oyuncumuz Erkan Zengin'in açıklamalarına kulüp olarak cevap verme zorunluluğu hissetmiştir. Bu bile oyuncumuzun ne kadar değerli olduğunun tek başına delilidir. Kaldı ki Erkan Zengin, Fenerbahçeli oyuncuları rencide edecek bir cümle kurmamış, aksine tüm futbol kamuoyunun hemfikir olduğu bir konuya takım arkadaşını onore ederek değinmiştir."

ÇÖP BİDONU VURGUSU

Bordo mavili kulübün açıklaması şöyle devam etti:

"Fenerbahçe'nin yapmış olduğu transferler bizi ilgilendirmez, fakat Nani ve Van Persie transferlerinden sonra Avrupa futbol kamuoyunda ligimiz hakkında, (Türkiye Süper Ligi organik çöp bidonu) diye haberler yapıldığı da ortadadır. Oyuncumuz bu duruma üzülüp rahatsızlığını dile getirmiştir. Fenerbahçe kulübünün Erkan Zengin'e cevap vermek yerine Avrupa kamouyuna cevap vermesi daha doğru olacaktır."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN