"İşte dünyanın en iyi hakemi"

"İşte dünyanın en iyi hakemi"
Pazar 20.09.2015

"Hiç beklemediğimiz bir gol yedik. Sonuç kesinlikle istediğimiz gibi değil ama yolumuza devam edeceğiz. Cüneyt Çakır dünyanın en iyi hakemlerinden biri ama yönetiminden mutlu değilim"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, Galatasaray karşısında sonucun istedikleri gibi olmadığını ancak yollarına devam ettiklerini söyledi. Arveladze, karşılaşma öncesi güzel bir maç beklediğini belirterek, "Düşündüğüm gibi oldu. Karşımızda ligin en kaliteli takımlarından biri vardı. Özel futbolculara sahip bir takımdı. İlk devre 2-3 güzel pozisyonumuz vardı ama bunları sonuçlandırmalıydık" dedi. Gol atmanın bu tarz maçlarda çok önemli olduğunu vurgulayan Arveladze, şöyle devam etti:

HOCANIN KENDİSİ BİLİYOR
"İlk yarıda olmadı. İkinci yarıya daha baskılı başladık. 15 dakika baskı kurduk, 2-3 net pozisyona girdik tekrar ama yine olmadı. Hiç beklenmeyen golü yedik. Golden sonra dağıldık. Son 10 dakika bize yakışmadı. Bozulmadan devam etmemiz lazımdı son 10 dakika bile olsa. Sonuç istediğimiz gibi değil kesinlikle ama yola devam ediyoruz. Stadyum doluydu. Çok güzel bir ortam vardı. İnşallah beraber devam edeceğiz." Arveladze, hakem Cüneyt Çakır'ın yönetimine ilişkin soruya da "Dünyanın en iyi hocalarından biri. Çok zeki. Çok kolay sarı kart veriyor, bu tarafa vermiyor. El, penaltı. Görmüyor, görmeyebilir, ne yapalım ama veriyor, vermiyor, kendisi biliyor ne zaman verecek, ne zaman vermeyecek diye. Mutlu değilim kesinlikle hakemden" cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN