Web Sürümüne Geç

Cüneyt Çakır'a öfke sürüyor

Cüneyt Çakır'a öfke sürüyor
Pazartesi 21.09.2015

Basın sözcüsü Aslan, "Penaltıyı verse farka giderdik" derken, Üstünsalih, "Penaltı başka nasıl olur?" diye konuştu

Yönetim cephesinde Cüneyt Çakır'a tepki sürüyor... Denayer'in ceza sahasında eliyle kestiği topta düdüğünü çalmayan tecrübeli hakemi eleştiren başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, "Bu penaltı değilse başka nasıl penaltı olacak? Şans da bizimle değildi. Yoksa skor çok farklı olabilirdi" diye konuştu. Basın sözcüsü Yakup Aslan ise, "Bu yıl çoğu maçımızda penaltılarımız verilmedi. Çakır'ın kararları çifte standartlıydı. Avrupa'da böyle yönetse bir daha maç alamaz. Ülkemizde hataların bedeli ödetilmediği için bazı büyük takımlar lehine hatalar devam ediyor" diye konuştu.

Sabrımızı test etmeyin
Divan Başkanı Ali Sürmen de bir mesaj yayınlayarak, "TFF, ahbap çavuş ilişkisine meyilli hakemleri temizlemeli. Trabzonspor camiasının sabrını test etmeyin" dedi.

NEDİR SENDEN ÇEKTİĞİMİZ!
Yerel basının hedefinde de Cüneyt Çakır vardı. G.Saray yenilgisi, deneyimli hakemin hatalı kararlarına bağlandı. İlkhaber: Hakem kararıyla yenildik. Buz gibi penaltı. Karadeniz: Trabzon'a kör kurşun. Günebakış: Trabzon'a Çakır engeli. Nedir senden çektiğimiz? Kuzey Ekspres: Ne şans vardı ne de hakem. Gözüne girsin o kol. Son Nokta: Bu penaltıyı vermeyen hakeme gözlük gerek. Taka: Çakır çaldı götürdü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN