Web Sürümüne Geç

Fırtına'da büyük rotasyon!

Fırtına'da büyük rotasyon!
Pazartesi 29.09.2015

Medjani, Özer ve Constant'ı sahaya sürecek olan Şota, formsuz olanları anında kulübeye çekecek

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota önce Galatasaray, ardından Osmanlıspor maçlarında alınan mağlubiyetlerin ardından, "Bir sorun var ve bunu bulmak benim görevim. Araştıracağım ve bu sorunun üstesinden geleceğiz" dedi. Yönetim kurulu da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından oyuncu tercihleri eleştirilen Gürcü hoca, sorumluluğun çok büyük bir bölümünü ise üzerine aldı. Şota, art arda gelen mağlubiyetlerle ilgili olarak, "Apaçık ortadaki bir sorun var ve bunu bulmak benim görevim. Araştıracağım ve takım olarak bu sorunun üstesinden geleceğiz" ifadesini kullandı.

Mbia ve Okay yok

Yaşanan
sakatlıklar ve yeni transferlerin uyum süreci nedeniyle takımda istediği iskelet kadroyu oluşturamayan Şota, Konyaspor ile oynanacak olan maçta da önemli bir revizyon yapacak. Kart cezalısı olan Mbia ile sakatlığı bulunan Okay'ın yokluğunda orta saha kurgusunu tamamen değiştirecek olan Şota, kötü performans sergileyen Yusuf ve Alper'i de kulübeye çekmeye hazırlanıyor. Bordo-mavili takımda yaşanacak revizyonun ardından formaya yakın isimler ise Medjani, Özer ve Constant.

ETEĞiNiZDEKi TAŞLARI DÖKÜN

Şota, takımla bir toplantı yaptı. Gürcü hoca, "Herkes eteğindeki taşları döksün. Sorun nedir bilmek istiyorum" diye sordu ve herkese tek tek söz hakkı verdi.

İşte bazı oyuncuların söyledikleri:

Onur:
Üst üste kaybedilen 2 maçta en çok hatayı ben yaptım, özür dilerim.

Medjani:
Hazırım ve oynamak istiyorum. Şu anda ilk 11'de forma giyen pek çok arkadaşımdan daha fit durumdayım.

Alper:
Verilen şansları iyi kullanamadım. Kabul ediyorum ama kısa sürede düzeleceğim.

Mbia:
Yanımda oynayan futbolcu sürekli değişiyor. Okay'la oynamadığım zaman sorun yaşıyorum. En iyi anlaştığım arkadaşım o.

Ekici:
Geçen sezon daha önde oynadığım için başarılı oluyordum. Bu sezon geride oynuyorum, kaleye uzağım. Bu konum benim etkinliğimi düşürüyor.

Marin:
Bazı arkadaşlarımız çok isteksiz. Özer: Takımdaki herkes kendini yıldız sanıyor. Neden yedek kaldığını sorgulamıyor. Önce aynaya bakmalıyız.

Yusuf:
Beklentileri karşılayamıyorum. Sürekli şans buluyorum ama ben de kendimi beğenmiyorum. Daha iyisini yapabileceğimi biliyorum ama olmuyor. Daha fazla çalışmam gerekiyor.

Ndoye:
Bir gole ihtiyacım var. O bir gol gelse her şey çorap söküğü gibi gelecek. Kısa zamanda patlama yapacağım.

Cardozo:
Çok iyi kanat oyuncularımız var ama kanatlara inmeyi inatla redddediyorlar. Bu bizim en büyük sorunumuz.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN