Web Sürümüne Geç

Uyumsuzları göndermeli

Uyumsuzları göndermeli
Pazartesi 29.09.2015

Hami Mandıralı: Şota radikal kararlar almalı. Sahada bir şeyler yapmak isteyen ve kendini eğlendiren bir grup var. Davranış bozukluğu olanlara 'güle güle' diyeceksin

Trabzonspor'un eski teknik sorumlusu Hami Mandıralı, teknik direktör Şota'nın takımın geleceğini kurtarması adına radikal bir hamle yapması gerektiğini söyledi. Mandıralı, sahada her şeyin gözüktüğünü anlatarak, "Sahada bir şeyler yapmak isteyen ve kendini eğlendiren bir grup var. Şota'nın takımın geleceğini kurtarması adına radikal bir hamle yapması lazım. Herkes kendine çekidüzen vermeli" ifadesini kullandı.

Kişiliksiz futbola hakkı yok

Şota
ile her gün görüştüğünü dile getiren Mandıralı, şöyle devam etti: "Can yakmazsan canın yanar. Bu takımın kişiliksiz futbol oynama hakkı yok. Takımda davranış bozukluğu olanlar da var, onlara 'güle güle' diyeceksin. Bu yapılırsa sorun çözülebilir."

Herkes görevini bilmeli

Mandıralı, herkesin kendi sorumluluğunu bilmesi gerektiğini kaydederek, "Onur, Trabzonspor'un kaptanı, bir şey olunca sorumluluk alıyor ve taraftara konuşmalar yapıyor. Yarısı destekliyor, yarısı desteklemiyor. Sorun olunca hedefin ucunda o oluyor" dedi. Mandıralı, teknik ekip ve oyuncuların bu tür işlere sokulmaması gerektiğini de belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN