Web Sürümüne Geç

Kevin Constant gözaltına alındı

Kevin Constant gözaltına alındı
Cumartesi 03.10.2015 12:08

Trabzonsporlu Kevin Constant yurtdışına gitmek isterken Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Constant, Bakırköy Adliyesi'nde ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı

Sabah 08.30 sıralarında Fransa'nın Nice kentine gitmek isteyen Kevin Constant, ekonomi bileti olmasına rağmen business polis noktasından geçmek istedi.

İlk önce Turkish Ground Services (TGS) personeli ile tartışan Kevin Constant, daha sonra görevli personel tarafından polise şikayet edildi. Polise de hakaret eden Constant, kelepçelenerek gözaltına alındı. Sağlık kontrolü için hastaneye götürülen Constant'ın Atatürk Havalimanı'nda bulunan polis merkezine getirileceği ve havalimanı güvenliği ve TGS personelinin şikayetçi olması nedeniyle burada ifadesi alınacak olan Kevin Constant'ın daha sonra savcılığa sevk edildi.

İFADESİ ALINDI, SERBESET BIRAKILDI

Constant, sevk edildiği Bakırköy Adliyesi'nde ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Ekonomi sınıfı bileti bulunmasına karşın Business noktasından geçmek isterken görevlilerle tartıştığı ve onlara hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Constant'ın, sevk edildiği Bakırköy Adliyesi'nde nöbetçi savcılık tarafından ifadesi tamamlandı.

"Hakaret" ve "kamu görevlisine karşı görevi yaptırmamak için direnme" suçlarından ifadesi alınan Constant, daha sonra serbest bırakıldı.
Etiketler Nice, Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN