Web Sürümüne Geç

Şota'yı da çıldırttılar

Şota'yı da çıldırttılar
Cumartesi 03.10.2015

Trabzonspor'un çalıştırıcısı, "Rakip iki kez kalemize geldi, ikisi de gol oldu. Ama biri penlatı değil, diğeri de 23 cm ofsayt" diyerek hakem Abay'a büyük tepki gösterdi.

Ligde önce G.Saray'a, ardından Osmanlıspor'a mağlup olan Trabzonspor'un dün gece dae Avni Aker'de Torku Konyaspor'a yenilmesi Şota'yı kahretti. Bordo- mavili ekibin hocası, yenilginin sorumlusu olarak hakem Süleyman Abay'ı gösterirken, Konyaspor lehine verilen penaltıda pozisyonun ceza alanı dışında olduğunu, ikinci golün ise bariz ofsayttan geldiğini söyledi. Sakin yapısıyla bilinmesine rağmen dünkü maçtan sonra çok sinirli olduğu görülen Şota şunları söyledi:

Neyi görecekler!
"Yediğimiz
gol 23 santim ofsayt. Bunlar 20 santimi görmüyor, 80 santimi görmüyor, 1 metreyi görmüyor! Neyi görecekler. Galatasaray maçında ofsaytı görmediler. Bizi iyi buldular. Sürekli aleyhimizde karar veriliyor. Hakemin ismini ilk duyduğumda 'ya bizi mahvedecek ya rakibi' dedim. Oyunu oynatmıyor. Ne oldu bunlara! Böyle bir maçta böyle hatalar olabilir mi! Kaç senelik hakemler. Merak ediyorum, çıksın bakalım şimdi ne diyecek."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN