Web Sürümüne Geç

Kaderimizle oynadılar

Kaderimizle oynadılar
Cuma 10.10.2015

Teknik direktör Şota, "Hakemler Galatasaray ve Konyaspor maçlarındaki hataları ile kaderimizle oynadılar. Üst sırada yer alacakken birden 10. sıraya düştük" dedi

Bordo-mavili takımın teknik direktörü Şota, hakem hatalarından yakındı. Hakemlerin Galatasaray ve Konyaspor maçlarındaki hataları ile kaderleriyle oynadıklarını belirten Gürcü hoca, "Üst sıralarda yer alacakken birden 10. sıraya indik. Sonra çıkıp özür diliyorlar. Böyle şey olur mu" dedi. Takımın dik oynayacağını ama bunun için biraz zaman gerektiğini vurgulayan Şota, "Burada herkes futboldan çok iyi anladığı için tepki gösteriyor. Böyle bir yer dünyada sadece Marsilya olabilir. Başka bir yer yok" diye konuştu.

Erkekler kavga eder
Mehmet-
Erkan olayı için de Şota şunları söyledi: "25 erkeğin bulunduğu yerde bu olaylar olabilir. Evet yumruklu bir kavga var ama o olay yaşandı ve bitti. Mehmet ile konuştum zaten bana kırgın filan da değil. Bu haberler yanlış. Erkekler zaman zaman kavga eder."

SALDIRI OLMADI
Şota,Gürcistan'da saldırıya uğradığı iddiaları için "Böyle bir şey olmadı. Ben tam oraya geldim otobüsten indim orası çok kalabalıktı. Saldırı filan olmadı" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN