Web Sürümüne Geç

Kalmak istiyorum

Kalmak istiyorum
Pazartesi 12.10.2015

Marin, Trabzon yönetimine mesaj gönderdi: "Umarım uzun süre burada forma giyerim. G.Saray derbisi bizim için kırılma anı oldu. O maçtaki atmosferi hayatımda ilk kez gördüm"

Trabzonspor'un Chelsea'den kiraladığı Marko Marin, uzun yıllar burada kalmak istediğini söyledi. Alman yıldız, "Trabzonspor'a geldiğimde buranın ne kadar büyük bir camia olduğunu kendim gördüm. Taraftarımız muhtemeşem. G.Saray derbisindeki gibi bir atmosferi daha önce hiç görmemiştim. Buraya sezon sonuna kadar oynamak için değil uzun yıllar kalmak için geldim. Umarım yönetim beni burada tutmak ister" dedi. Marin, sezona 4 maçta 3 galibiyetle başlamalarının ardından gelen 3 mağlubiyetin kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını belirterek, "G.Saray maçına kadar iyi futbol oynadık. O karşılaşmada ise fırsatlar yakalamamıza rağmen yenildik. Bu, bizim için bir kırılma dönemi oldu. Bu süreçte milli takım arası bize iyi gelecektir. Eksiklerimizi gideriyoruz" şeklinde konuştu.

İSTİKRAR: ŞAMPİYON
Ligde istikrarlı olan takımın sezon sonunda ipi göğüsleyeceğini ifade eden 26 yaşındaki orta saha, "Bizim gibi diğer takımlar da inişler çıkışlar yaşayacaktır. Biz bu şanssız dönemi geride bıraktığımızı düşünüyoruz. Kim ligi sonuna kadar istikrarlı bir şekilde götürürse şampiyon olur" ifadesini kullandı.

3 FORVETİMİZ DE İYİ
Marin, forvetler için de şunları söyledi: "3 santrforumuz da çok kaliteli ancak hepsinin farklı özellikleri v ar. Cardozo golü koklayabilme özelliği daha yüksek bir futbolcu. N'Doye yapacağı derin koşularla bana fırsatlar yaratabilir. Deniz ise gücüyle topu iyi saklayabiliyor. Üçüyle de oynamak benim için bir zevk."

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN