Web Sürümüne Geç

Erkan özür diledi

Erkan özür diledi
Cuma 16.10.2015

Erkan, Osmanlıspor maçı sonrası yumruk attığı Mehmet Ekici'den özür diledi, Ekici kabul etmedi ve İstanbul'a giderek başkan Hacıosmanoğlu ile görüştü. Başkan krizi çözdü

Trabzonspor'un Osmanlıspor ile oynadığı maçın ardından soyunma odasında Mehmet Ekici'ye yumruk atan Erkan Zengin, yaklaşık 20 gün sonra Mehmet Ekici yaptığı açıklamayla rest çekince özür diledi. Kulübün internet sitesi de Erkan'ın imzasıyla yaptığı açıklamada kullandığı sözlere yer verildi. Zengin, şu ifadeleri kullandı: "Osmanlıspor maçı sonrası üzücü ve onur kırıcı bir mağlubiyetin de etkisiyle soyunma odasında takım arkadaşım ve kardeşim Mehmet Ekici ile aramızda tatsız bir olay yaşanmıştır. Bu olaydaki tavrımdan dolayı ne denli üzgün ve pişman olduğumu, bu durumu telafi etmek için her şeye hazır olduğumu arkadaşlarıma, hocama, sportif direktörüme ve sayın başkanıma ilettim. Şimdi bir kez daha kamuoyuna beyan ediyorum ki; yaşanmasını hiçbir zaman istemediğim ve büyük bir üzüntü duyduğum bu olay sonrası takım arkadaşım Mehmet Ekici'den özür dilerim."

İstanbul'a gitti
Ekici ise Erkan Zengin'in yazılı özrüne temkinli yaklaştı. Özrün aradan 20 gün geçtikten sonra geldiğini ifade eden Ekici, bu duruma tepki gösterdi. Dün İstanbul'a giden Ekici, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile uzun bir görüşme yaptı. Görüşmede başkan Hacıosmanoğlu, yıldız oyuncuyu "Sen bizim için çok değerli oyuncusun. Bir olay yaşandı ve Erkan özür diledi. Senin haklı olduğun yönler var. Sen futboluna odaklan" diyerek ikna etti. Trabzon'a dönecek olan Mehmet Ekici, idmana çıkacak.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN