Web Sürümüne Geç

  Seçim tarihi belli oldu

  Seçim tarihi belli oldu
  23 Ekim 2015, Cuma

  Trabzonspor yönetim kurulu, seçimli olağan Genel Kurul'un 5-6 Aralık'ta yapılmasınının kararlaştırdığını duyurdu.

  Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada, tüzüğün 29'uncu maddesi gereği kongrenin 21-22 Kasım 2015 tarihlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde saat 12.00'de yapılacağı bildirildi. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2'nci toplantının 5 Aralık'ta saat 10.00'da 19 Mayıs Spor Salonu'nda düzenleneceği, 6 Aralık saat 10.00'da başlayacak kongrenin 2'nci günü ise seçim yapılacağı belirtildi.

  İLK GÜN YÖNETİM İBRA EDİLECEK

  Kongrenin gündem maddeleri de açıklandı. İlk günü olan 5 Aralık'ta idari ve mali tablolar, denetleme kurulu raporu okunacak, ardından yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibra edilmesi için oylama yapılacak. 2016 bütçesinin oylanmasından sonra aidat miktarları yeniden görüşülecek ve disiplin kurulu kararlarına itirazlar ele alınacak.

  YENİ BAŞKAN 6 ARALIK'TA BELLİ OLACAK

  Trabzonspor'da 6 Aralık Pazar günü ise saat 10.00'da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve başkan adaylarının konuşmalarıyla başlayacak olan ikinci gün oturumu, oylama ve yeni başkanın belirlenmesiyle sona erecek.

  ADAYLAR BELLİ OLUYOR

  Trabzonspor'da mevcut başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yeniden aday olup olmayacağı belirsizliğini korurken Celil Hekimoğlu ve Sebahattin Çakıroğlu, şimdiye kadar adaylıklarını açıklayan 2 isim oldu. Bordo mavililerde camianın önde gelen isimlerinin eski başkan Faruk Özak'ı 'çatı aday' olarak çıkarma çalışmaları yaptığı, ancak Özak'ın buna şimdilik sıcak bakmadığı öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN