Web Sürümüne Geç

Trabzon'dan F.Bahçe'ye cevap

Trabzon'dan F.Bahçe'ye cevap
Perşembe 29.10.2015

Bordo-mavili taraftarlar, G.Saray derbisinde "Yaz kızım: 2010-11 şampiyonu Fenerbahçe'dir" pankartı açan sarı-lacivertlilere karşı "Yaz oğlum; haram yeme, hak yolunda öl oğlum. Tarihini şerefinle yaz oğlum. 2010- 2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" pankartını açtı

Trabzonsporlu taraftarlar, Fenerbahçe'nin Galatasaray ile oynadığı maçta Şükrü Saracoğlu Stadı'nda asılan, "Hakim: Yaz kızım 2010- 2011 şampiyonu Fenerbahçe" yazılı pankarta, Hüseyin Avni Aker Stadı tribünlerine asılan pankart ile cevap verdi. Maraton tribününe asılan pankartta, "Bak kızım; CAS ve UEFA, 'Şike var, 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur' dedi" ifadelerinin yer aldığı pankart sosyal medyada büyük ses getirdi. Bir diğer pankartta ise "Yaz oğlum; haram yeme, hak yolunda öl oğlum. Tarihini şerefinle yaz oğlum. 2010- 2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" ve "Oyun bitti yakında acı gerçekle yüzleşeceksiniz" yazıldı.

'Hurma istifa' sesleri yükseldi
Bu arada Trabzon taraftarları maç saatinin geç oluşu nedeniyle Gaziantep maçına fazla ilgi göstermedi. Skor 2-0 olunca taraftar sportif direktör Süleyman Hurma'ya tepki gösterdi. "Hurma istifa" tezahüratları yapan taraftarlar, yönetime de tepki gösterdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN