Web Sürümüne Geç

Mbia Trabzon'a döndü

Mbia Trabzon'a döndü
Salı 05.01.2016

Yönetime 2.8 milyon euro'luk ihtar çeken Kamerunlu futbolcu, dün kente döndü. Tecrübeli futbolcu, hiçbir şey yokmuş gibi takımla idmana çıktı

Trabzonspor'da ikinci yarı hazırlıkları dün yapılan çift idmanla devam ederken, kulüple 'alacak-verecek' konusunda sorun yaşayan Stephane Mbia'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Bordo- mavili yönetime 2.8 milyon euro'luk ihtar çeken Kamerunlu futbolcu, dün kente gelerek akşam idmanında takımla birlikte çalışmaya katıldı. Hiçbir şey olmamış gibi yapılan kondisyon antrenmanında hazırlıklara başlayan Mbia'nın, çalışmalara devam edeceği açıklandı. Karadeniz ekibinde izinli olan Oscar Cardozo, Douglas, Erkan Zengin ve Deniz Yılmaz'ın ise çalışmada yer almadığı açıklandı. Basına ve taraftara kapalı olarak hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'un, bugün yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarına devam edeceği kaydedildi.

İNDİRİME YANAŞMIYOR !
Trabzonspor'da Mbia sorunu çıkmaza gidiyor... Yönetime sezon sonuna kadar olan alacakları ve geçmiş dönemdeki alacaklarının faizinden oluşan 2 milyon 800 bin euro'luk ihtar çeken Kamerunlu oyuncunun avukatıyla dün yapılan görüşmeden sonuç çıkmadı. Mbia'nın avukatından, istenen ücrette indirime gitmesi talep edildi. Ancak oyuncunun temsilcisi, bu teklife olumsuz yanıt verdi.
Etiketler Trabzonspor, Mbia
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN